Rezervace štěňátka

 Jak si zamluvit štěňátko ?

Nejprve se seznamte s chovnou stanicí Anaco , projděte  webové stránky a seznamte se  s naší smečkou -  fenami Fany , Gába a Mia Anaco.

Poté můžete zavolat na tel.č.739310441 nebo mi psát na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a předběžně si rezervovat štěndo, upřesnit , zda máte zájem o fenečku či pejska.


Až se štěňátka narodí/ info bude na webu /, stačí už jen potvrdit rezervaci telefonem  , kde upřesním podmínky rezervace - výše zálohy , způsob platby  , první návštěva ,

výběr štěňátka.

Přibližně ve 3 nedělích je možné štěňátka poprvé navštívit  v rámci  socializace .

Pak už stačí jen čekat na 51. den po narození, kdy můžou štěňátka opustit domov a svojí maminu a jít k novým majitelům.

V případě, že budou štěňátka větší (ihnedk odběru ), není záloha nutná, rovnou přijedete a drobečka si vyberete a zaplatíte na místě.


Při odběru je podepsaná kupní smlouva a předán očkovací průkaz nebo mezinárodní pas (dle přání majitele) . Jsou poskytnuty  veškeré informace ohledně krmení, očkování, odčervení a vývoje RTW, jeho péče, výcvik apod.
Chovatelský servis (pomoc s výcvikem, krmením, výstavy) je samozřejmostí.

Pokud jede štěňátko do zahraničí, je vždy nutné dopředu domluvit podmínky přijetí země, do které štěně cestuje. Budoucí majitel si platí přepravu zvířete, očkování, veterinární protokol, krmení štěňátka do doby než může opustit Českou republiku (většinou po ukončení kompletní vakcinace).

Pokud vás chovatelská stanice Anaco oslovila , ozvěte se , těším se na vás........  

Jitka a rotvice Anaco -  Fany , Gába , Mia


 

fany gaba vv dvur 30   mia vt dvur201228